LAJM I FUNDIT! Bie nga skela punetori tek xhamia, emri

0
117

Nje punetor bie nga skela dhe cohet urgjence ne spital. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash ne xhamine e Gjirokastres e cila i eshte nenshtruar nje rikonstruksioni. Punetori quhet Ilir Cengollari dhe ka rene nga nje lartesi 10 metra. Menjehere eshte transportuar ne spital ku gjendja e tij cilesohet mjaft kritike per jeten pasi ka thyer gjymtyret dhe dyshohetper thyerje te kolones vertebrale.

Shkruaj nje koment