LAJM I FUNDIT!!! Var veten 72 vjecari nga Tepelena

Vetvaret ne kushtet e depresionit nje 72 vjecar ne Tepelene.

Ngjarja ka ndodhur para 30 minutash ne fshatin Qesarat dhe sipas burimeve te sigurta nga Jugunews.net 72 vjecari qe ka nderruar jete quhet Kujtim Shehu dhe eshte gjetur i pajete nga nje bari i cili kulloste bagetine anes lumit Vjose. I moshuari kishte varur veten prane nje peme me nje litar dhe eshte gjetur pa shenja jete.

Sipas familjareve Shehu eshte larguar nga banesa mengjesin e sotem heret dhe familja ishte vene ne kerkim te tij. Nuk dihen shkaqet qe cuan ne vetvarje por mendohet se ai e ka kryer kete akt ne kushtet e depresionit.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment