Lajmi fundit: Plagosen në aksident dy fierakë.

Fer: Dy të rinj kanë shkaktuar përplasje me motorra duke mbetur të dy të plagosur rëndë. Të plagosurit janë dy djem të moshës 25 vjeçare dhe banore të zonës së Semanit. Ngjarja ka ndodhur rreth 60 minuta më parë në vendin e quajtur “Ura e Hoxharës”. Të plagosurit ndodhen në spitalin e Fierit në sallën e operacionit.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment