Lazarat/Iu gjet drogë në shtëpi ,ndalohet një shtetas

0
142

Pas një kontrolli të befasishëm në fshatin Lazarat ,policia e Gjirokastrës ka gjetur dhe sekuestruar disa kg kanabis në banesën e shtetasit J.Gj nga Lazarati . Sipas policisë ky shtetas është ndaluar dhe shoqëruar në komisariatin e Gjirokastrës për veprime të mëtejshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here