Lefter Alla shigjeton Ramen pas arrestimit

0
119

Lefter Alla, kryebashkiaku socialist i Bulqizës do të vijojë të qëndrojë në qeli.
Brenda sallës së gjyqit, krybashkiaku i akuzuar për shpërdorim detyre dhe abuzim me tenderat ka hedhur dyshime se akuzat janë politike duke shigjetuar kreun e qeverisë pasi më herët Alla ka shprehur dëshirën për të rikandiduar edhe për një mandate në krye të bashkisë së Bulqizës.

Shkruaj nje koment