Lëkundje tërmeti në Tiranë

0
123

Shqipëria është zgjuar mëngjesin e sotëm me disa lëkundje sizmike.

Një tërmet me magnitudë 3.3 të shkallës Rihter u regjistrua në orën 08:04:57.

Epiqendra ishte në qarkun e Dibrës.

Lëkundjet zgjatën pak sekonda dhe u ndjenë deri në Tiranë, duke ngjallur frikë e panik.

Magnituda ishte e vogël. Paraprakisht nuk raportohet për dëme.

Shkruaj nje koment