Lëkundje tërmeti në vend, ja epiqendra dhe magnituda

0
185

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në qarkun e Elbasanit.

Tërmeti ishte i magnitudës 3.9 ballë, 10 km larg Elbasanit dhe 31 km larg Tiranës. Lëkundjet u ndjenë edhe në kryeqytet.

Deri tani nuk raportohet për dëme

Shkruaj nje koment