Luftëtari përballet nesër me Flamurtarin/ Novi: Do luftojmë për pikë

0
136

Luftetari perballet neser me Flamurtarin ne Vlore. Te dy ekipet kane shume pak shanse per qendrimin ne Superlige e megjithate per trajnerin Neritan Novi , Luftetari neser do te vazhdoje te tregoje veten dhe do luftoje per pike .Ndeshjen e radhes Luftetari e ka me Vllaznine ne stadiumin e Gjirokastres.

Shkruaj nje koment