Lushnjë, 42-vjeçari godet me thikë vëllanë për motive banale

0
105

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnjë, ku 42-vjeçari me inicialet D.R., ka goditur me thikë vëllanë duke e dëmtuar lehtë.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur për motive banale.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë arrestuan në flagrancë shtetasin D. R., 42 vjeç, banues në Lushnjë, pasi për motive të dobëta, ka goditur dhe dëmtuar lehtë me mjet prerës, një shtetas(vëllain e tij)”, thuhet në njoftim.

Shkruaj nje koment