Makeleio.gr: Mimi Kodheli 25 vjet më parë, balerinë në Night Club në Athinë

0
578

Deklaratat e ministres së Mbrojtjes Mimi Kodheli ndaj homologut grek, kanë kaluar në një prapavijë tjetër ose thënë ndryshe nw një hakmarrje direkte ndaj Kodhelit. Sapo u tha “Ka ikur koha e satrapëve”, mediat greke janë hakmarrë ndaj ministres sonë të mbrojtjes. Gazeta greke makeleio.gr ka publikuar një artikull të cilin ia ka kushtuar ministres sonë të mbrojtjes. Sipas këtij artikulli, Kodheli 25 vjet më parë, punonte si balerinë në Athinë dhe më pas emigroi për në SHBA ku dhe përfundoi studimet.

“Prandaj duhet të mbajë mend se cfarë ka bërë përpara se të bëhej politikane dhe se ushtria nuk bëhet kur ke shkuar me shumë meshkuj. Dhe duhet të mbajë mend se nuk ka qenë Turqia që ka ndihmuar Shqipërinë, por Greqia. Sot kërcimtarja shqiptare, e lokaleve të natës në Athinë, është bërë Ministre e Mbrojtjes e Shqipërisë-shkruhet ndër të tjera në këtë artikull”.

Klikoni tek linku i mëposhtëm për të parë të gjithë artikullin.

Η ΣΤΡΙΠΤΙΤΖΟΥ ΑΛΒΑΝΙΔΑ ΚΑΛΛΟΝΗ! ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ σε ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΚΕΝΤΡΟ της ΛΕΩΦΟΡΟΥ ΣΥΓΓΡΟΥ ΥΠΗΡΞΕ η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΑΜΥΝΑΣ της ΑΛΒΑΝΙΑΣ! Της ΕΒΑΖΑΝ τα ΠΕΝΤΟΧΙΛΙΑΡΑΡΑ στο ΣΛΙΠΑΚΙ την ώρα που χόρευε πάνω στη ΜΕΤΑΛΛΙΚΉ ΜΠΑΡΑ

 

Shkruaj nje koment