Makina del nga rruga në aksin Levan-Tepelenë”, tre të plagosur

0
207

Një aksident u shënua pasditen e sotme në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, në vendin e quajtur “Kthesa e Cakranit”.

Sipas policisë, Alketa Lazaj, banuese ne Tirane 46 vjeçe duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë, të plagosur mbetën shoferja dhe dy pasagjerët në makinë.

Rreth orës 17:45, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, në vendin e quajtur “Kthesa e Cakranit”, shtetasja Alketa Lazaj, banuese ne Tirane 46 vjeçe, banuese në Tiranë, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga.

Shkruaj nje koment