Makina del nga rruga në Vlorë, plagoset shoferja dhe dy pasagjerë

0
117

 

Aksident me pasojë tre persona të plagosur është regjistruar mesditën1 e kësaj të shtune në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:25 , në aksin  rrugor  Vlorë – Selenicë, në vendin e quajtur “Bishti Malit”, ku automjeti tip “Benz”,  me drejtuese shtetasen  E. H.,  ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesja e mjetit dhe pasagjeret, shtetaset L. Th., dhe K. Ç.,  të cilat fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Shkruaj nje koment