Mallakaster/ Dy persona bien ne pus

0
152

Dy veta bien ne nje pus uji ne Lofkend te Mallakastres. Mesohet se dy persona, dyshohet tw seksit mashkull kane hyre ne pus per ta pastruar dhe kane rene brenda tij. Eshte kerkuar ndihma e zjarrfikseve per ti nxjerre nga pusi. Nuk dihet gjendja e tyre shendetsore

Shkruaj nje koment