Masa e sigurisë, Ilir Beqaj paraqitet në SPAK

0
80

Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është paraqitur në SPAK në zbatim të masës së sigurisë “detyrim paraqitje” për koncesionin e Sterilizimit.

Sipas vendimit të GJKKO, ish-ministri Beqaj duhet të paraqitet në SPAK çdo të premte në orën 15:30.

Ndaj tij janë caktuar dy masa sigurie, detyrim paraqitje dhe ndalim për të dalë jashtë vendit

Shkruaj nje koment