Mbytet ne Borsh nje 85 vjeçar

Në plazhin e Borshit, shtetasi E. L., 85 vjeç, banues në fshatin Borsh, duke u larë në det dyshohet se ka pësuar infarkt kardiak dhe si pasojë ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin e Sarandës.
Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment