MCGONIGAL ‘NË LUPËN’ E SPAK. KRYEMADHI PYETET PËR INCENERATORËT, VERIFIKOHET AHMETAJ

0
35

Prokuroria e Posaçme anti-korrupsion thyen heshtjen për skandalin MCGONIGAL ku përfshihet dhe kryeministri Rama. Kreu i SPAK, Altin Dumani, tha sot se shumë shpejt do të dalë me një qëndrim për këtë çështje. Ndërkohë, sot në SPAK u thërrit për të dëshmuar për aferën e inceneratorëve, deputetja Monika Kryemadhi, ndërsa po verifikohet edhe roli i ish ministrit Ahmetaj.

Shkruaj nje koment