“Më 18 Dhjetor do zgjedhim të ardhmen”, Basha publikon rezolutën

0
13

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar në profilin e tij në Facebook rezolutën e miratuar në mbledhjen e kësaj të diele në Këshillin Kombëtar të Partisë Demokratike.

Basha shkruan se Këshilli foli qartë dhe njësoj do flasë dhe Kuvendi me 18 dhjetor.

“Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike foli qartë. Edhe më qartë do të flasë Kuvendi Kombëtar më #18Dhjetor. Ne do të zgjedhim të ardhmen, në mbrojtje të vlerave të shenjta të Partisë Demokratike dhe për ta shndërruar atë në forcën qeverisëse që shqiptarët meritojnë!” – shkruan Basha në postimine  tij në profilin zyrtar që ka në Facebook.

Shkruaj nje koment