Mediu: Më 18 shkurt të luftojmë kundër banditëve që sillen si shteti

0
262

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu në një shkrim në faqen e tij në Facebook i ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve që më date 18 shkurt të ngrihen në protestë kundër qeverisë.

Mediu tha se duhet të luftojmë kundër banditëve që sillen si shteti dhe shtetit që sillet si bandë.

Pak ditë më parë kreu i PD-së  Lulzim Basha mblodhi aleatët ku diskutoi me ta për protestën e 18 shkurtit.

Shkruaj nje koment