Memaliaj/ Sherr grushtash në Krahës, procedohen dy shtetas

0
186

Shërbimet e Stacionit të Policisë Memaliaj referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”, në ngarkim të shtetasve Gj. M., 45 vjeç, banues në fshatin Krahës, Memaliaj dhe F. A., 31 vjeç, banues në Gjirokastër, sepse pas një konflikti për motive të dobëta, në fshatin Krahës, Memaliaj, kanë goditur me grushte shtetasit B. N. dhe M. N.

Materialet në ngarkim të shtetasve të mësipërm i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

Shkruaj nje koment