Memaliaj/ Perplasje mes keshilltarit te Çuçit dhe kandidanteve te opozites

Në Memaliaj ka pasur një konflikt mes këshilltarit të ministrit Bledi Çuçi, Arjanit Arapi dhe dy kandidatëve të PD-së,  Myzafer Elezi dhe atij të LSI-së Albert Malaj.

Sipas informacioneve, palët akuzojnë njëra-tjetrën se i kanë bërë presion zgjedhësve për të votuar partitë respektive

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment