Mer flake makina ne Granice

0
244

Pak minuta mëparë në lagjen “Granicë”, Gjirokastër, në ecje e sipër ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht automjeti tip “Volvo”, i cili drejtohej nga shtetasi Gjergj Kocgjioni, 58 vjeç, banues në Gjirokastër.
Nuk ka dëme në njerëz.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se zjarri është shkaktuar aksidentalisht.

Në vendngjarje ndodhen forcat e PMNZSH dhe grupi hetimor .

Shkruaj nje koment