Mer flake taverna ne Sarande

0
121

Një tavernë në Sarandë është përfshirë nga flakët gjatë natës pas festimeve të 8 Marsit. Zjarri ka rënë rreth orës 03:00 të mëngjesit të së enjtes dhe rrezikoi banesat. Zjarrfikëset kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë shuar flakët. Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, që shkaktoi dëme të shumta materiale

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here