Meta: Lobi serb shembi Teatrin, kam prova

Presidenti Meta ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e djeshme nga emisioni Opinion ku la të kuptohej se lobi serb dhe ai rus ndikuan për shembjen e Teatrit dhe se për këtë ka shumë prova dhe dokumenta, të cilat do I bëj publike në kohën e duhur.
‘Lobi serb dhe ai pro rus në Uashington i intereson përplasja civile dhe destabilizimi në Shqipëri. Kam shumë prova dhe dokumenta që do i bëj publike në kohën e duhur. SMS që u bë publike sot do duket pa vlerë në raport me to. Do flas në të ardhmen dhe në kohën e duhur’.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment