Mini-shengeni/Vuçiç dhe Zaev takojnë Ramën/VV proteston: Akt i pastër tradhtie!

Aleksandër Vuçiç dhe kryeministri i Maqedonisës, Zoran Zaev kanë mbërritur pasditen e kësaj të premtje në Tiranë, të cilët janë takuar me kryeministrin Edi Rama.
Tashmë ka nisur takimi mes lidërve për Minishengenin Ballkanik.
Ndërkohë nga ana tjetër Lëvizja Vetëvendosja në Tiranë po proteston kundër Mini shengenit Ballkanik.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment