Ministrja e Ramës lë nam, “harron” kodin e veshjes, fustani si lë vend imagjinatës

Prej disa kohësh ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë është nën drejtimin e Belinda Balluku. Kjo e fundit përflitet si një nga ministret më të dashura të kryeministrit Edi Rama.
Ministrja Belinda Balluku është shfaqur gjatë inspektimit të punimeve në urën e ‘Vashës’ në Dibër, duke mos respektuar etikën e veshjes.
Balluku nuk ka veshur reçipeta dhe se fustani i saj nuk lë shumë vend për imagjinatë. Krah ministres ka qenë edhe kryeministri Edi Rama në këtë inspektim.
Siç shihet nga pamjet e ministres Balluku, dallohet se e ka harruar fare se çfarë është etika e veshjes edhe pse mban një post shumë me rëndësi .

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment