Moti i keq/ Probleme me rruget ne fshatin Lazarat

0
16

Moti i keq i diteve te fundit ka shkaktuar probleme ne rruget e fshatit Lazarat. Rruga ne afersi te perroit te Bezos si pasoje e reshjeve te shiut ka rreshkitur , cka duket qartazi ne pamje duke shkaktuar probleme dhe veshtiresi ne levizjen e automjeteve ne kete zone .

Shkruaj nje koment