Moti i keq, probleme ne Gjirokaster

0
113

Moti i keq në Gjirokastër me reshje intensive shiu dhe ere ka shkaktuar thyerjen e degëve të rrapit shekullor tek vendi i quajtur Klubi i Gjuetarëve.
Në vëndgjarje kanë shkuar shërbimi zjarrfikës dhe punonjës të agjensisë së shërbimeve publike për të bërë të mundur heqjen e degëve nga çatitë e objektit pranë tij si dhe ato që kanë rënë në rrugë pasi pengonin lëvizjen.

Shkruaj nje koment