Motori i forcave ‘shqiponja’aksidentohet ne Sarande

0
94

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti pas mesnate në qytetin e Sarandës ku një motor i forcave “Shqiponja” u aksidentuar nga një automjet që drejtohej nga një shtetas italian.

Si pasojë e aksidentin, kanë mbetur të lënduar dy efektivët, Ronaldo Cahani dhe Adrian Meta.

Mësohet se të dy efektivët janë të shtuar në spital, ndërsa Meta për pak do të futet në sallën e operacionit, pasi ka thyer një gisht të dorës.

Shkruaj nje koment