Murgesha heq mbulesen pas 15 vjetesh dhe behet kamariere

0
159

Ajo ishte nje murgeshe e italianit “The Voice”, e cila disa vite me pare beri buje boterore me fitoren e saj ne kompeticionin muzikor italian. Vajza qe arriti te behej virale, si me perkushtimin ndaj Zotit, ashtu edhe me interpretimin e pjeses se famshme te Alicia Keys, “No One”, eshte serish ne lajme, per vendimin e saj per te ndryshuar jeten e saj, per te hequr mbulesen e murgeshes dhe duke u bere kamariere ne Spanje. Motra Kristina, sic e quanin ne vitin 2014, tani thjesht mban emrin Cristina dhe ne daljen e saj te pare pas ndryshimit ne nje emision televiziv italian tha: “Zoti eshte ende ne mua, por ka pasur nje ndryshim evolucionar. Une kurre nuk dyshova per Zotin, motra Kristina eshte brenda meje, ia kam borxh asaj qe jam sot”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here