Ndërron jetë nga COVID-19 një i moshuar

Një i moshuar rreth të 90-ve ka vdekur ditën e sotme. Lajmi konfirmohet nga burime zyrtare. I moshuari banonte në lagjen “15 Tetori” në Fier dhe ishte shtruar në infektiv së bashku me bashkëshorten. Ndërsa bashkëshortja e përballoi virusin dhe për momentin është jashtë rrezikut për jetën.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment