Ndërron jetë një turiste në Durrës

0
77

Ka ndërruar jetë një turiste 60-vjeçare në Durrës. Policia bën me dije se e ndjera banuese në Bosnje Hercegovinë ka pësuar arrest kardiak se sapo ka rënë në kontakt me ujin.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 13:20, në lagjen nr.13, dyshohet se sapo ka rënë në kontakt me ujin, në det, ka pësuar arrest kardiak dhe si pasojë ka humbur jetën, shtetasja S. V., 60 vjeçe, banuese në Bosnje Hercegovinë.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Shkruaj nje koment