Ndërtuan pa leje në Ksamil dhe Sarandë, procedohen tre persona

0
196

Policia procedon tre persona në kuadër të operacionit “Coastline”.

Sipas policisë, Gazmir Mediu, Fatmir Dërvishaj dhe Eduard Dida u kapën teksa kryenin punime ndërtimi, pa leje, në objektet e tyre, në Ksamil dhe në Sarandë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here