Në kërkim për trafik droge, arrestohet i riu shqiptar në Greqi

0
207

Policia greke ka arrestuar një 31-vjeçar shqiptar të akuzuar për trafikim të lëndëve narkotike.

Sipas mediave greke i riu është ndaluar gjatë në zonën e Delphi-Fokidas dhe ka rezultuar i kërkuar dhe në Shqipëri.

Polica greke ka nisur menjëherë hetime dhe ka dërguar çështjen në prokurori. Nga ana tjetër shqiptari do t’i dërgohet Prokurorisë së Lamias për të vijuar hetimet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here