NË PRANGA “BANDA” E STERILIZIMIT. ARRESTOHEN ISH-ZV.MINISTRI I SHËNDETËSISË DHE FITUESI I TENDERIT

0
83

Policia ka vënë në pranga me urdhër të SPAK ish-zëvendës ministrin e Shëndetësisë, Klodian Rrjepaj, dhe biznesmenin Ilir Rrapaj nën akuzë për koncensionin e sterilizimit. Gjatë persona të tjerë janë ndaluar mes të cilëve rektori i Universitetit të Mjekësisë, Arben Gjata, ndërsa në SPAK është thirrur sot për të dëshmuar edhe ish-ministri i Financave, Shkëlqim Cani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here