Nesër Kuvendi Kombëtar, zbardhet mesazhi i Lulzim Bashës për delegatët

0
54

Ditën e sesërme do të mbahet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike thirrur nga Lulzim Basha. Kryedemokrati me anë të një mesazhi drejtuar delegatëve kërkon pjesëmarrjen e tyre.

Kuvendi do të mbahet në Pallatin e Kongreseve dhe nis në orën 11:00. “Pjesëmarrja e secilit prej nesh, është mesazh i qartë që interesi i demokratëve dhe PD, sakrifica e tyre, është mbi interesin personal të cilitdo. Ne zgjedhim të ardhmen, për PD, për Shqipërinë”, shkruhet ndër të tjera në mesazhin e Bashës, i cili ka mbërritur në celularin e delegatëve.

Shkruaj nje koment