Nesër në Tiranë luhet finalja e madhe e Conference League mes Romës dhe Feyenoord-it nё Air Albania Stadium.

0
222

Nesër në Tiranë luhet finalja e madhe e Conference League mes Romës dhe Feyenoord-it nё Air Albania Stadium.

 Sherret mes tifozerive kanë nisur qё sot.

 Mësohet se para pak çastesh një grup tifozësh kanë sulmuar dhe shkatërruar një makinë policie pak metra pranë Drejtorisë së Policisë.

Dёmet kanё qёnё shumё tё konsiderueshme ,tё karrikeve ,tavolinave dhe gjithckaje rrethanore.

Ajo qё ka bёrё mё shumё pёrshtypje nga tё gjitha dёmet e shkaktuara ёshtё dёmtimi I njё makine policie qё ёshtё edhe rasti I oarё I proceduar ё Shqipёri.

Me poshte jane gjithe pamjet e makines se demtuar.

Shkruaj nje koment