Neser zgjedhjet per kryetar te PD

0
108

Rreth 25 mijë anëtarë të Partisë Demokratike do të zhvillojnë nesër zgjedhjet për kryetarin e ri, çka pritet të rikthejnë në krye Lulzim Bashën, pavarësisht qëndrimeve kundër dhe faktit se Gazmend Bardhi e anuloi procesin duke e cilësuar të paligjshëm. Ndërkohë kreu i Rithemelimit, Sali Berisha vijoi me akuzat duke e cilësuar Bashën peng të Ramës.

Shkruaj nje koment