Ngacmoi s*ksualisht 19-vjeçaren në vendin e punës, arrestohet i riu në Tiranë

0
107

Policia e Tiranës ka arrestuar një 27-vjeçar, pasi akuzohet për ngacmim seksual.

Blutë bëjnë me dije se 27-vjeçari rezulton të jetë dënuar edhe më herët me burg, për të njëjtën vepër penale.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 4, pas njoftimit të marrë se një një biznes në njësinë administrative nr. 8, një shtetas kishte ngacmuar seksualisht një 19-vjeçare, kanë organizuar menjëherë punën për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe vënien e tij para përgjegjësisë ligjore

Shkruaj nje koment