Ngjarja e rёndё nё pukё , humb jetёn nёna me dy vajzat nga kontakti me energjinё elektrike

0
26

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në familjen Kola nё Fushё-Arrёz nё  Pukë.

Mësohet se një grua dhe dy vajzat e saj kanë humbur jetën pasi kanë rënë në kontakt me energjinë elektrike.

 Njëra prej vajzave ka qenë duke bërë dush kur ka rënë në kontakt me energjinë elektrike, motra e saj i ka shkuar në ndihmë por edhe ajo ka humbur jetën. Sapo mamaja e vajzave ka shkuar te dera e tualetit ka humbur jetën edhe ajo

 Si pasojë e kontaktit me rrymën elektrike kanë humbur jetën nëna P.Kola 42-vjeçe, dhe dy vajzat, S.Kola 18-vjeçe dhe V.Kola 15-vjeçe.

Shkruaj nje koment