Njё 35-vjecar ka ёndrra seksuale dhe eksitohet nё mёnyrё tё vazhdueshme nga kunata e tij

0
385

Njё 35- vjecar tregon historinё e tij tё cuditshme ,nё lidhje me dёshirat seksuale qё ka nё lidhje me kunatёn e tij.

Ai shprehet se gjithё kjo dёshirё vjen kundra vullnetit tё tij dhe se ka kёrkuar ndihmё.

Rrëfimi i plotë:

Nuk mund të ndaloj së fantazuari për kunatën time dhe ëndërroj të zgjohem me të në krahë.

Unë jam një burrë i martuar 35 vjeç dhe jan baba i dy djemve shtatë dhe pesë vjeç.

Gruaja ime është 37 vjeç.

Ne kemi një martesë të mirë dhe një jetë të mirë seksuale. Gjithçka po shkonte mirë derisa kunata (motra e gruas) erdhi për të qëndruar tek ne.

Ajo është 32 vjeç dhe ka një vajzë.

Partneri i saj është një idiot i klasit të parë. Ai është abuziv dhe gjithmonë e thërriste me emra ofendues, duke i thënë se ishte e trashë.

Mora një telefonatë nga ajo një pasdite teksa isha gati të merrja fëmijët nga shkolla.

Partneri i saj ishte i dehur, dhe e kishte sulmuar fizikisht duke e mbajtur pas murit, duke i bërtitur në fytyrë. Ajo ishte e tmerruar.

Hipa në makinë, shkova ta merrja atë dhe vajzën e saj, më pas mora fëmijët e mi dhe i solla të gjithë te tanët. Nuk e kisha parë kurrë në një gjendje të tillë.

Ne i dërguam fëmijët të luanin në trampolinë dhe ajo shpërtheu në lot. E përqafova për ta qetësuar.

Flokët e saj kishin erë të mahnitshme dhe me trupin e saj afër timit, ndezi diçka tek unë që nuk e kisha ndjerë për një kohë të gjatë.

Kur gruaja ime erdhi në shtëpi, kunata ime i tha se sa i mrekullueshëm kisha qenë dhe se ajo ishte aq me fat që më kishte mua si burrin e saj.

Më vonë, ne u përplasëm me njëri-tjetrin në ulje dhe ajo dukej aq seksi me pantallonat e shkurtra të saj të mëndafshta dhe bluzën me pizhame.

Kur u ktheva në shtrat, bëra seks me gruan time, por gjatë gjithë kohës imagjinoja se ishte motra e saj.

Ajo ende jeton me ne tani për tani.

A duhet t’i them asaj se ne mund t’i bëjmë gjërat?

Përgjigja e psikologes: Jo. Kjo do të kalonte një kufi të madh dhe pasojat për familjen tuaj do të ishin masive.

Dhe përveç kësaj, ajo sapo ka lënë një marrëdhënie të dhunshme dhe ka nevojë për stabilitet, jo një lidhje me burrin e motrës së saj.

Gruaja dhe kunata juaj do të kenë tipare të ngjashme familjare që ju tërheqin.

Ti nuk e njeh motrën si gruan tënde. Ju keni thënë se keni një martesë të mirë, kështu që pse ta prishni atë për ndonjë fantazi të trashë?

Mbajeni atë në kokën tuaj, por përpiquni të përmirësoni martesën tuaj në mënyrë që gruaja juaj të jetë personi i parë për të cilin fantazoni.

Shkruaj nje koment