Njё ngjarje e rёnde ka ndodhur nё Elbasan ku njё grua tenton tё vrasё veten, nё pranga 39-vjecari

0
291

13 May

Ngjarja e rёndё ka ndodhur nё Elbasan ku njё grua ka tentuar tё vrasi veten duke konsumuar njё sasi tё konsiderueshme ilacesh si pasojё e dhunёs dhe presionit psikologjik qё bashkёshorti I saj ushtronte nё mёnyrё tё vazhdueshme .

39-vjecari me iniciale XH.SH ёshtё vёnё nё pranga dhe akuzohet pёr veprёn penale “Dhunё nё familje” dhe “Fajtor pёr skaktimin e vetёvrasjes”.

Gruaja sapo ka dalё na spitali dhe ёshte nё gjёndje tё mirё shёndetёsore dhe psikologjike nё prani tё psikologut pёrkatёs.

Shkruaj nje koment