Njerëz me armë në selinë e PD? Ironizon Basha: Tabaku dhe Zhupa me kallashnikov, Flutura Açka me silenciator

Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur me ironi akuzave të  ish kryeministrit Sali Berisha, se persona me armë u shfaqën në PD gjatë rikthimit të tij në seli.

“Po, Jorida Tabaku dhe Ina Zhupa ishin me kallashnikovë, Endri Hasa me u kap në flagrancë në prani të murtaje, Flutura Acka me pistoletë me silenciastor”, tha Basha, duke shkaktuar të qeshura në sallë.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment