Njihuni me gruan që vendosi të përqafojë plotësisht qimet e fytyrës dhe të rrisë mjekrën

0
103

Një grua ka vendosur të përqafojë plotësisht flokët e fytyrës dhe të rrisë mjekrën.

Gruaja, e cila njihet si @dakotasbeard në TikTok, i ka treguar qimet e fytyrës me gjithë shkëlqimin e tyre në platformë pasi vendosi të heqë briskun.

Dakota Cooke, 30 vjeç, së pari vuri re rritjen e tepërt të qimeve në fytyrën e saj në moshën 13-vjeçare dhe iu nënshtrua trajtimeve që kërkonin kohë, si depilimi mujor për të frenuar rritjen e flokëve, por pa rezultat.

Shkruaj nje koment