Nuk merr pjesë në fushatë, Lulzim Basha mbështet Roland Bejkon përmes rrjeteve sociale

0
109

Ish-kreu i PD-së, Lulzim Basha ka zgjedhur të mos marrë pjesë në fushatën e 14 majit.

Por ndonëse ai nuk është i pranishëm në hapjen e fushatës, Basha ka mbështetur kandidatin për Tiranën Roland Bejkon përmes rrjeteve sociale. Basha ka shpërndarë në live në Facebook, hapjen e fushatës.

“Takimi hapës i fushatës zgjedhore për kandidatin e Partisë Demokratike për bashkinë Tiranë, Roland Bejko, si dhe për listën e këshilltarëve të bashkisë”, shkruan Basha.

Shkruaj nje koment