OPOZITA BOJKOTON ARDI VELIUN

0
107

Deputetët demokratë në Komisionin e Sigurisë Kombëtare akuzuan drejtorin e Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore, Ardi Veliu, për manipulimin e vdekjes së Lear Kurtit por edhe vrasjen e Klodian Rashës dhe braktisën mbledhjen ku do të diskutohet projektbuxheti për vitin e ardhshëm.

Shkruaj nje koment