Pas Berishës, edhe Alibeaj dorëzon listën për anëtarë të KZAZ-ve për zgjedhjet

0
74

Pas kreut të PD-së, Sali Berishës, edhe grupi i Enkelejd Alibeajt ka dorëzuar në KQZ, listën e plotë të propozimeve për anëtarë të KZAZ-ve për zgjedhje.

Ka qenë Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi, ai i cili ka dorëzuar listën e plotë të anëtarëve dhe sekretarëve të KZAZ për zgjedhjet vendore të 14 Maj.

Pas Berishës, edhe Alibeaj dorëzon listën për

Një ditë më parë PS dhe PL dorëzuan në KQZ listat për anëtarë të KZAZ-ve. 

Shkruaj nje koment