PD KËRKON SHKARKIMIN E LINDITA NIKOLLËS. RAPORTET DO VOTOHEN NË SEANCË PLENARE

1
133

Maxhoranca dhe opozita debatuan sot në Këshillin e Legjislacionit lidhur me kërkesën e PD për shkarkimin e Lindita Nikollës nga posti i kryetares së Kuvendit, për shkak se ka shkelur rregulloren. Por do të jetë seanca ajo që do të vendosë për fatin e kryeparlamentares.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here