PËRJASHTOHEN GJASHTË DEPUTETË DEMOKRATË. KORRESHI: TË ENJTEN SËRISH PROTESTË NË SEANCË

0
113

Komisioni për Etikën dhe Votimet vendosi përjashtimin e gjashtë deputetëve demokratë të paktën për seancën e radhës plenare, për të cilën deputeti Saimir Koreshi paralajmëroi sërish protestë. Gjatë mbledhjes, deputeti Edmod Sapho tha se mazhoranca po shkel Kushtetutën për të mbrojtur kryeministrtin Rama nga Komisioni Hetimor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here