Përmbyset “Audi” në Levan-Tepelenë, lëndohet shoferja

0
263

Një tjetër aksident ka ndodhur në vend. Mjeti tip “Audi” ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në aksin Levan-Tepelenë.

Siç raportohet, si pasojë e aksidentit është lënduar drejtuesja e mjetit e cila ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Mësohet se e lën

duara po kthehej nga Greqia drejt Shqipërisë dhe shkak për aksidentin dyshohet se është bërë shpejtësia tej normave të lejuara.

Shkruaj nje koment