Përmbyset zetori, humb jetën drejtuesi në Belsh

0
91

Një 74-vjeçar ka humbur jetën në fshatin Dëshiran të Belshit si pasojë e një aksidenti.

Duke drejtuar automjetin bujqësor ‘Zetor’, ai ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti është përmbysur. Për pasojë, i moshuari ka ndërruar jetë në vendngjarje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here